احتمال پیوستن Tyson Chandler به تیم Los Angles Lakers

تیم فینیکس سانز در حال خریدن قرار داد Tyson Chandler است،این حرکت باعث می شود تا این بازیکن که دارای سابقه ۱۸ ساله در ان بی ای است بتواند با تیم لس آنجلس لیکرز قرار داد ببندد. فردی با اطلاعات مستقیم از شرایط برنامه خرید قرار داد را تایید کرد زیرا هنوز تیم فینیکس سانز به صورت عمومی در این باره ابراز نظر نکرده است.

مرکز خبری New York Times برای اولین بار خبر اینکه Chandler و Suns قصد خرید قرار داد را دارند.Chandler آخرین سال از قرار داد چهار ساله خود با تیم فینیکس سانز را سپری میکرد و قرار بود تا امسال مبلغ ۱۳٫۵ میلیون دلار را از روی قرار داد خود کسب کند.

Chandler سی و شش ساله بسکتبال دوره دبیرستان خود را در Compton ایالت کالیفرنیا که تنها چند مایل با مرکز شهر لس آنجلس فاصله دارد سپری کرده است.در صورت پیوستن به تیم لیکرز، او به احتمال زیاد یاری رسان به Javale McGee خواهد بود.

Chandler در سال ۲۰۰۱ با شماره پیک ۲ توسط تیم Los Angles Clippers انتخاب شد ولی هرگز برای هیچ کدام از تیم های Los Angles Lakers و Los Angles Clippers بازی نکرده است.این بازیکن اولین بازی خود را با تیم Chicago انجام داد و سابقه بازی با تیم های نیو اورلینز،دالاس، نیویورک و شارلت را قبل از پیوستن به تیم سانز در سال ۲۰۱۵ دارد.

او به تیم دالاس کمک کرد تا عنوان قهرمانی ان بی ای را در سال ۲۰۱۱ کسب کنند،وی همچنین موفق به کسب عنوان All Star در فصل ۱۳-۲۰۱۲ شد.او همچنین سابقه بازی با لبران جیمز،ستاره جدید تیم لیکرز را به عنوان اعضای تیم آمریکا در المپیک سال ۲۰۱۲ دارد.او همچنین در ۱۰۸۶ بازی ظاهر شده است که به او رتبه دهم را در بیشترین تعداد بازی های انجام شده یک بازیکن می دهد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *