استفن کری آماده ملاقات هر چه بیشتر با لبران جیمز در فصل آینده

استفن کری تنها میتواند هیجان دیدار های فصل آینده تیم گلدن استیت با تیم لس آنجلس لیکرز را به دلیل حضور لبران جیمز تصور کند.

پس از چهار سال دیدار پیاپی با جیمز و تیم کلیولند کاوالیرز،دارنده دو بار عنوان قهرمانی پیاپی،گلدن استیت واریرز در فصل عادی آینده چهار در مقابل تیم لیکرز قرار خواهند گرفت.

استفن کری در دیداری در روز دوشنبه با نشریه Associated Press گفت:

و یک تیم لیکرز با ظاهری کاملا جدید و با حضور بازیکنانی جوان،باید لذت بخش باشه.هنگامی که من برای اولین بار وارد این لیگ شدم هر بار که این دو تیم در رو در روی هم قرار می گرفتند سالن دارای هیاهوی فراوانی می شد.با این تغییرات کنونی احتمالا دگرگونیی در طرفداران لیکرز رخ دهد و اون ها با انرژی هر چه بیشتری تیم خود رو تشویق کنند ولی من امیدوارم هواداران و تیم ما با حفظ خونسردی با موفقیت از پس این رودررویی ها بر بیان.

برنامه های دقیق بازی ها احتمالا تا پایان این هفته مشخص خواهد شد.

کری مشتاق برای حضور هم تیمی و سنتر فوق العاده DeMarcus Cousins در تیم گلدن استیت است،کسی که در وضعیت سلامت جسمی خوبی قرار دارد و با موفقیت از مصدومیت پارگی تاندون آشیل پای چپ ریکاوری کرده است.با حضور Cousins در تیم گلدن استیت،این تیم دارای پنج بازیکن All Star خواهد شد.Cousins هرگز به پلی آف راه پیدا نکرده است و الان می تواند با حضور در کنار All Star هایی به نام های Stephen Curry،Kevin Durant،Draymond Green و Klay Thompson عنوان قهرمانی را کسب کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • استفن کری آماده ملاقات هر چه بیشتر با لبران جیمز در فصل آینده