تیم میلواکی علارقم حضور ستاره های تیم بر روی نیمکت در بازی چهارم پیروز میدان شدند

در زمین تیم حریف  و در شرایطی که تمام جو سالن بر علیه تیم میلواکی است، از دست دادن دو تا از بازیکنای کلیدی تیم بر اساس تعداد خطای بالا در نیمه دوم بازی میتوانست ورق را به سمت تیم بوستون برگرداند.

در حالیکه ۸:۱۸ دقیقه از کوارتر سوم بازی مانده بود و نتیجه بازی در عدد ۵۹ برابر بود Antetokounmpo چهارمین خطای شخصی خود را دریافت کرد. قبل اینکه حتی نتیجه بازی تغییر کند و تنها ۶۱ ثانیه بعد Middleton نیز چهارمین خطای شخصی خود را دریافت کرد.در این هنگام برای سرمربی تیم باکس Mike Budenholzer ضروری بود تا هر دو ستاره ی تیم خود را از بازی بیرون بیاورد تا در این زمان باقیمانده از بازی ریسک پنج خطاهه شدن یکی یا هر دوتای آن ها را به جان نخرد.

در این هنگام تیم بوستون باید از این شرایط پیش آمده نهایت استفاده را می کرد تا این بازی را به نفع خود به پایان برساند و سری را با نتیجه ۲-۲ مساوی کند.

اما به جای اینکه این اتفاق بیوفتد،تیم میلواکی روحیه بالاتری گرفت تا کوارتر سوم را با یک عملکرد درخشان به پایان برساند و در نهایت بازی را با نتیجه ۱۱۳ به ۱۰۱ نفع خود به پایان برساند.آنها با این پیروزی هم اکنون در سری با نتیجه ۱-۳ جلو هستند و این فرصت را دارند تا بازی پنجم را در زمین خانه خود با پیروزی به پایان برسانند و به فینال کنفرانس صعود کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تیم میلواکی علارقم حضور ستاره های تیم بر روی نیمکت در بازی چهارم پیروز میدان شدند