در تغییرات تیم رپترز در بازی سوم که منجر به پیروزیشان شد Leonard نقش یک ستاره را داشت

Kawhi Leonard تبدیل به یکی از بهترین حمله کنندگان در جهان شده است،او موفق شده است تبدیل شده است به رتبه دوم بهترین بازیکنان پلی آف از لحاظ امتیاز گیری شود(۳۲ امتیاز).او همچنین یک درصد شوت بسیار موثر ۶۵٫۵ کسب کرده است(رتبه سوم در بین بازیکنان پلی آفی که حداقل در پلی آف پنجاه بار اقدام به شوت کرده اند).

تیم تورنتو رپترز با کسب پیروزی ۱۱۲-۱۱۸ در بازیی که دو وقت اضافه داشت همچنان در فینال کنفرانس شرق ان بی ای زنده است.آنها همچنان زنده هستند چون که Marc Gasol شوت هایی را انجام داد که تیم میلواکی او را برای انجام دادنشان به مبارزه میطلبید، چون که Pascal Siakam بهترین بازی این پلی آف خود را داشت، چون که Fred VanVleet و  Danny Green شوت های حساسشان را در شبی که در مجموع تنها دو تا از بیست اقدامشان موفق بود را گل کردند.

اما از همه مهم تر تیم رپترز این شانس را دارند تا این سری را مساوی کنند زیرا در بین دو تیم Kawhi Leonard سوپر استار بهتری بود و بهتر بود زیرا که آن یکی سوپر استار را دفاع میکرد.

Leonard با مصدومیت آشکارای پای چپی که داشت موفق به کسب ۳۶ امتیاز شد که این امتیازا یا از فرار های به موقع او بدت آمد و یا هم از اقداماتی که از ۲۰ ترن آور تیم میلواکی به دست آورد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • در تغییرات تیم رپترز در بازی سوم که منجر به پیروزیشان شد Leonard نقش یک ستاره را داشت