رپترز در بازی اول فینال ان بی ای دفاع بی نظیری از خود نشان دادند

دارندگان دو بار عنوان قهرمانی پیاپی گلدن استیت در این بازی به سختی دفاع شدند،به طوریکه نمونه اش را در این پلی آف شاهد نبودیم.تیم تورنتو رپترز در ۱۰۹-۱۱۸ بامداد گذشته خود یک عملکرد دفاعی بی نظیر از خود نشان دادند.

در این بازی شاهد اولین نگاه ها به استراتژی گلدن استیت برای این فینال بودیم؛تیم گلدن استیت Kawhi Leonard را وادار به پاس دادن تیم می کند و سپس آنها تمرکز خود را بر روی هم تیمی های آن می گذارند. این قمار به نظر کار درستی به نظر می رسد اما در نهایت هنگامی که Marc Gasol (با ۲۰ امتیاز) شوت های کاملا خالی خود را گل کرد و همچنین Pascal Siakam که با گل کردن ۱۴ اقدام از ۱۷ اقدام که در مجموع ۳۲ امتیاز گرفت به ضرر آنها تمام شد.

ما در نهایت باید نظاره گر این باشیم که چه چیزی توانایی تورنتو در کنترل آسیب رسانی تیم گلدن استیت به ویژه Stephen Curry و Klay Thompson را مشخص خواهد کرد.تیم تورنتو کاملا آگاه است که توانایی Thompson و Curry در استفاده از اسکرین ها و همچنین روحیه گرفتن مداومشان از هم تیمی ها نمایان گر موتور حمله تیم گلدن استیت است در شرایطی که Kevin Durant زودتر از بازی سوم بر نخواهد گشت .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
  • خانه
  • اخبار
  • رپترز در بازی اول فینال ان بی ای دفاع بی نظیری از خود نشان دادند