لس آنجلس لیکرز قرار داد Luol Deng را لغو کرد

تیم لس آنجلس لیکرز روز شنبه قرارداد فوروارد خود Luol Deng را در حالیکه فقط دو سال از قرار داد چهارساله او به مبلغ ۷۲ میلیون دلار گذشته بود لغو کردند.

تیم لیکرز راجب تمدید قرار داد این بازیکن صحبتی نکرد اما اعلام کردند که ممکن است یک سال از قرار داد او کاسته شود و قرار داد او به علت ظرفیت تیم لیکرز به یک قرار داد سه ساله تبدیل شود.

ما این اقدام را در جهت افزایش ظرفیت Salary خود و همچنین افزایش توانایی خود در جهت تغییر در ترکیب تیم در حالیکه ما در حال ساخت تیم لیکرز با توجه به بینش کنونی خود هستیم.

Deng در فصل اول خود با تیم لس آنجلس لیکرز در ۵۶ بازی حضور داشت اما در فصل گذشته تنها در یکی از بازی های تیم لیکرز حضور داشت.

با اینکه این بازیکن که ۱۴ سال سابقه حضور در ان بی ای را دارد در فصل گذشته بیشترین حقوق را در بین تمامی بازیکن های تیم لیکرز داشت اما عملا عضوی از تیم نبود.او تنها در بازی آغازین فصل حضور داشت و پس از آن از ترکیب اصلی خارج شده و در نهایت برای مدتی طولانی از تیم لیکرز دور شد.

جدایی Deng  و تغییر در قرار داد او می تواند حدودا ۱۲ میلیون دلار به ظرفیت Salary تیم لیکرز برای تابستان سال آینده بیافزاید،زمانی که آن ها امید دارند که یک سوپر استار دیگر با حداکثر مبلغ درآمد به تیم خود بیافزایند تا به لبران جیمز بپیوندد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *