مدیر عامل تیم کلیولند کاوالیرز سرمربی این تیم را پس از عملکرد ضعیف اخراج کرد.

بنابه گزارش رسانه های متعدد تیم کلیولند کاوالیرز Tyronn Lue را اخراج کرد.

تیم کلیولند کاوالیرز فصل جدید را بدون لبران جیمز-که این تابستان برای بار دوم تیم کلیولند کاوالیرز را ترک کرد و به تیم لس آنجلس لیکرز پیوست-  با نتیجه ۶-۰ آغاز کرده است.

تیم کاوالیرز تحت مدیریت Lue پیشرفت خاصی را نشان نمیدادند و مدیریت تیم تصمیم گرفت تا قبل از بدتر شدن شرایط سرمربی تیم را تغییر دهد.

Lue تیم کلیولند کاوالیرز به کسب عنوان قهرمانی ان بی ای در سال ۲۰۱۶-که اولین عنوان قهرمانی ورزش حرفه ای شهر کلیولند از سال ۱۹۶۴ – هدایت کرد و همچنین کمک کرد تا تیم در ۴ فینال پیاپی حضور داشته باشد.

کمک مربی این تیم Damon Jones که خود نیز بازیکن سابق تیم کلیولند کاوالیرز بوده و در این تابستان ارتقا درجه یافته بود نیز اخراج شده است.

Tyronn Lue در بیانیه ای که توسط ESPN منتشر سپاسگزاری و احساسات خود را در رابطه با بازیکنان،مربیان و همچنین طرفداران تیم کلیولند کاوالیرز بیان کرد:

زمانی که من به عنوان سرمربی این تیم در کلیولند بودم واقعا ویژه بود.من از فداکاری ها، از خود گذشتگی ها و حمایت تمامی بازیکنان،مربیان فوق العاده ای که افتخار همکاری باهاشون رو داشتم و از همه مهم تر طرفداران این تیم سپاسگزارم.

در انتها جا دارد از Dan Gilbert، David Griffin و Koby Altman  برای این فرصت فوق العاده در سه سال گذشته سپاسگزارم و در ادامه مسیر تنها برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • مدیر عامل تیم کلیولند کاوالیرز سرمربی این تیم را پس از عملکرد ضعیف اخراج کرد.