میلواکی باکس سرنوشت سری را خیلی زود در بازی پنجم در مقابل بوستون مشخص کردند

پیش از بازی های مهم،اعضای مدیریتی تیم باکس معمولا پیغامی را به تعدادی از بازیکنان تیم میفرستد که در آن نوشته:”با تهمه خود بازی نکنید”.”اون بچه رو خیلی زود امشب سر جاش بزارین”.

مفهموم این پیغام یاد آوری دوستانه ای به این نکته است که اعضای مدیریتی تیم این باور را دارند که بازیکنان این تیم توانایی شکست دادن تمامی رقبا بدون اتلاف وقت را دارند.

تیم میلواکی باکس این پیغام را در بازی پنجم این تیم در مقابل بوستون سلتیکس که با پیروزی ۹۱-۱۱۶ تیم باکس همراه بود در نظر گرفتند. حالا تیم باکس برای اولین بار از سال ۲۰۰۱ در فینال کنفرانس شرق ظاهر می شود.

پس از سریی که همراه با بازی های آهسته در کوارتر اول بود،تیم باکس خیلی زود این رویه را در این بازی تغییر داده و بازی را با نتیجه ۰-۸ شروع کردند. آن ها موفق شدند تا پایان کوارتر اول عدد امتیاز تیم حریف را تنها به ۱۹ برسانند که کمترین امتیاز تیم بوستون سلتیکس در کوارتر آغازین در این فصل است.

Giannis Antetokounmpo ستاره این تیم بازی را با کسب ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ اسیست به پایان رساند.Middleton نیز ۱۹ امتیاز گرفت و ۸ ریباند و ۵ اسیست نیز کسب کرد. Eric Bledsoe هم ۱۸ امتیاز و ۶ ریباند کسب کرد و تنها ۲ ترن آور داشت.Brogdon نیز در ۱۷ دقیقه ده امتیاز کسب کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • میلواکی باکس سرنوشت سری را خیلی زود در بازی پنجم در مقابل بوستون مشخص کردند