Eric Bledsoe به علت مصدومیت دنده دو تا سه هفته قادر به بازی کردن نخواهد بود

پوینت گارد تیم میلواکی باکس Eric Bledsoe انتظار می رود که به علت مصدومیت دنده دو تا سه هفته قادر به بازی کردن نباشد.

بنا به گزارشات منابع خبری او دچار شکستگی کوچکی در دنده خود شده است.غیبت دو یا سه هفتگی زمان برگشت او را در بازه اواخر ماه اکتبر یا اوایل نوامبر قرار می دهد.
اما مدیر عامل تیم میلواکی باکس گفت که Bledsoe دچار شکستگی دنده نشده است، بلکه غضروف میان دو تا از دنده های او شکسته است و روند درمان او ممکن است دو تا سه هفته طول نکشد.بنا به گزارشات وی دچار شکستگی غضروف دنده شماره ۹ و ۱۰ خود شده است و نگرانیی بابت مصدومیت مجدد یا بدتر شدن شرایط او وجود ندارد اینکه زمان برگشت او قبل یا بعد از گذشت دو یا سه هفته باشد به میزان تحمل درد او بستگی دارد.

فصل‌ گذشته Bledsoe در ۷۸ بازی ظاهر شد و موفق به کسب میانگین ۱۵.۹ امتیاز،۴.۶ ریباند در میانگین ۴۸.۴٪ پرتاب موفق(۳۲.۹٪ پرتاب سه امتیازی) شد.او فصل گذشته موفق به تمدید قرار خود با تیم میلواکی به مدت ۴ سال شد و نقش کلیدیی در کسب کردن بهترین رکورد کنفرانس شرق تیم میلواکی در راه فینال کنفرانس شرق بازی کرد.

غیبت Bledsoe به این معنی است که George Hill تا زمان بهبود Bledsoe اکثر دقایق را خواهد گرفت.فصل گذشته Hill میانگین ۷.۶ امتیاز،۲.۵ ریباند،۲.۳ اسیست و میانگین ۴۵.۲ ٪شوت موفق و ۳۱.۴ ٪ سه امتیازی شد.علاوه بر این ممکن است ||| Frank Mason نیز شانس بازی برای تیم باکس به جای تیم G لیگی همیشگی خود یعنی Wisconsin Herd را پیدا کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Eric Bledsoe به علت مصدومیت دنده دو تا سه هفته قادر به بازی کردن نخواهد بود