Karl-Anthony Towns قرار داد خود را برای ۵ سال دیگر با Minnesota Timberwolves تمدید کرد

در حالیکه یکی از آل استار های این تیم میتواند در راه رفتن از این تیم باشد، Minnesota Timberwolves آماده تبدیل کردن آل استار دیگری به تاریخچه تیم هستند.

بنابه گزارشات رسیده،دارنده شماره پیک ۱ سابق Karl-Anthony Towns بر سر بستن یک قرار داد پنج ساله به مبلغ ۱۹۰ میلیون دلار با تیم مینسوتا به توافق رسیده است.

او تنها ۲۲ ساله است و به تازگی فصل سوم خود را در ان بی ای به پایان رسانده و برای اولین بار از سال ۲۰۰۴ تیم مینسوتا را به پلی آف رسانده است.Towns در فصل گذشته موفق به کسب میانگین ۲۱٫۳ امتیاز،۱۲٫۳ ریباند و ۱٫۴ بلاک در هر بازی شد در حالیکه میانگین شوت های منجر به گل او ۵۴٫۵ درصد بود و همچنین موفق به کسب بهترین رکورد در شوت های سه امتیازی موفق با ۴۲٫۱ درصد شد.

این بازیکن در اولین تجربه خود در پلی آف در مقابل تیم هیوستن نتوانست عملکرد مورد علاقه خود را انجام دهد و تنها موفق به کسب ۱۵٫۳ امتیاز و میانگین شوت های منجر به گل ۴۶٫۷ (۲۷٫۳ درصد در سه امتیازی) شد.مینسوتا ظاهرا به دنبال این است تا دومین بازیکن جوان در تاریخ این تیم را همچنان در تیم نگه دارد.(نفر اول Kevin Garnett با بیست سال سن بوده است)

این خبر کمتر از یک هفته از زمانی که Jimmy Butler درخواست ترید از تیم Minnesota Timberwolves را کرد منتشر شده است. با قفل کردن Towns در تیم خود،مینسوتا آماده از دست دادن Butler است که یکسال پیش در اختیار گرفتند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Karl-Anthony Towns قرار داد خود را برای ۵ سال دیگر با Minnesota Timberwolves تمدید کرد