Kyrie Irving معتقد است که تیم Boston Celtics توانایی شکست دادن Golden State Warriors را دارد.

بازیکنان تیم Boston Celtics همگی سالم هستند و انتظارات از گروه Brad Stevens بالا است.

بوستون سلتیکس یکی از تیم هایی است که احتمال رودر رویی آن ها با گلدن استیت واریرز در پلی آف زیاد است و Kyrie Irving بازیکن این تیم معتقد است که تیم آن ها توانایی شکست دادن گلدن استیت واریرز را دارد.

Kyrie Irving در مصاحبه ای با ESPN گفت:

آیا ما میتوانیم گلدن استیت را در یک سری با هفت بازی شکست دهیم؟بله،به خاطر تیمی که ما داریم و چیزهایی که داریم اینجا به دست میاریم.امیدوارم نه تنها در این فصل بلکه برای چند سال آینده هم بتوانیم در مقابل این تیم موفق شویم،این چیزی است که خیلی ویژه است.

این بازیکن ۲۶ ساله مطمئن است که تیم آن ها توانایی صعود به فراتر از کنفرانس شرق را دارد و حتی این توانایی را برای چند سال آینده نیز دارد.بازیکنان دارنده ۵ تا از بهترین پیک ها Jayson Tatum و Jaylen Brown آماده یک شروع فوق العاده هستند و باید تلاش کنند تا با سبک بازی بازیکنان فوق ستاره این تیم همچون Gordon Hayward،Al Horford و Kyrie Irving آشنا شوند.

با اینکه تیم Boston Celtics تیم با استعدادی هستند،اما آشنایی های فردی با تیم Warriors هم به عنوان یک مزیت برای Irving دیده می شود.

حالا چگونه باید با بازیکنان تیم ارتباط برقرار کنم که این یک تیم رده بالا است و اینکه ما باید به مقدار قابل توجهی در طی شش ماه آینده رشد کنیم تا بتوانیم به تعداد دفعات متعدد این تیم را شکست دهیم؟نه برای یک بازی،نه دو بازی،بلکه در یک سری دارای هفت بازی،چون که اونها واقعا فوق العاده هستند،یک ابر قدرت هستند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Kyrie Irving معتقد است که تیم Boston Celtics توانایی شکست دادن Golden State Warriors را دارد.