Steve Kerr سرمربی گلدن استیت:استفن کری در بهترین شرایط روحی و فیزیکی خود است

تا به امروز استفن کری موفق به کسب ۲ عنوان با ارزش ترین بازیکن فصل‌ شده، رکورد های متعددی در زمینه پرتاب سه امتیازی را کسب کرده،شش بار به آل استار راه یافته و همچنین شش بار در لیست بهترین عملکرد در ان بی ای قرار داشته است.

برخی شاید معتقد بوده که سال ۱۶-۲٬۱۵ – -که اولین بازیکن MVP با کسب تمامی آرا در تاریخ ان بی شد- – اوج قدرت او باشد.

مربی تیم گلدن استیت Steve Kerr اما نظر دیگری‌ دارد. با توجه به کارهایی که Curry تا به حال کرده و همچنین با توجه به عملکرد او در پیش فصل،‌ او شاید در حداکثر آمادگی و وضعیت جسمانی خود باشد.هنگامی که در‌ روز یکشنبه از او سوال شد که باید چه انتظاری از Curry در فصل۲٬-۲٬۱۹ داشته باشیم پاسخ او ساده بود:

مثل‌ همیشه، من انتظار چیزی متفاوت غیر از کاری که او در این پنج سال‌ کرده ندارم،اما کاری که او کرده خیلی ویژه است: دو بار بهترین بازیکن شدن، چندین سال در لیست پنج بازیکن برتر لیگ بودن.او عملکرد فوق العاده ای داشته است.به نظر من، او در اوج فیزیکی و روحی خود است.او تمام انواع دفاعی که بازیکنها در طی این چندین سال بر روی او انجام داده اند را دیده و آماده است تا یک سال بی نظیر پیش رو داشته باشد.

تیم واریزز فصل را در ۲۴ اکتبر در سالن جدید Chase Center با میزبانی از La Clippers آغاز‌ خواهند کرد.گلدن استیت بدون جفت Splash Brothers یعنی Klay Thompson خواهد بود،‌ او‌ روند ریکاوری مصدومیت ACL. خود را طی میکند و حداقل تا فصل All Star قادر به بازی نخواهد بود.علاوه بر این دارنده عنوان دو مقام بهترین بازیکن فینال Kevin Durant نیز گلدن استیت را به مقصد بروکلین نتس در تابستان و به وسیله نقل و انتقالات ترک کرد.

Curry با عملکرد درخشانی که از خود در بازی پیش فصل هفته گذشته در مقابل مینسوتا نشان داد که شاید حرفای Kerr زیاد از حقیقت دور نباشد.Curry چهل امتیاز در ۱۴پرتاب موفق از ۱۹ پرتاب(و ۶ پرتاب ۳ امتیازی  موفق از ۹ اقدام) تنها در ۲۵ دقیقه شد.این فصل فشار سنگینی بر روی دوش های Curry خواهد بود در حالیکه او بار سنگینی را بر روی دوش عای خود حمل می کند در حالیکه گلدن استیت تلاش میکند برای ششمین سال پیاپی در فینال ظاهر شود. به نظر Kerr، کری در اوج خود است و علت آن تجارب گذشته او و همچنین دفاعهایی که به خود دیده است.

او از لحاظ سنی، قدرتی‌ و شرایطی در اوج خود بوده و او‌ از لحاظ تمامی حرکاتی که بر علیه او انجام شده را دیده است.تیم ها با هر روشی که ممکن است به ذهن شما برسد با او بازی کرده اند و او سالها فرصت داشته است تا بر روی روشهای مقابله با آن ها فکر کند.بنابراین او به نوعی در نقطه اوج خود است و برای چندین سال گذشته هم بوده است.و امیدوارم که این روند برتی سال های آینده ادامه داشته باشد.در هر صورت او بازیکن بی نظیریست.

کری این فصل پس از ترید Andre Iguodala دارنده عنوان بهترین بازیکن فینال سابق و یکی از بازیکنان محبوب بین هواداران نقش رهبریت بیشتری خواهد داشت.در مصاحبه ای با ESPN کری گفت که در فصل ۲۰-۲۰۱۹ راه خودش را رهبری خواهد کرد.

من نباید به عنوان یک رهبر خودم  را تغییر بدهم.فکر میکنم بیشتر در مورد هوشیاری و فهمیدن نیازمندی های تیم برای موفقیت است.در اختیار گرفتن D’Angelo که برای ما عالی خواهد بود.ساختن رابطه ی تیمی خوب بین من و او و بعضی از بازیکنای جوان تیم که برای موفقیت تیم نیاز است تا در سطح بالایی مشارکت داشته باشند و سعی میکنم هر طور که میتوانم به آن ها کمک کنم.اما من همیشه یک رهبر به عنوان یک الگو بوده ام.هر وقت که نیاز بوده با تیم صحبت کرده ام و این کلا شخصیت من است،این طوریه که من به رهبری‌ ادامه خواهم داد،اما همه اینا در مورد داشتن آگاهی از اینکه این تیم چگونه با تیم های قبلی‌ تفاوت دارد و انگیزه گرفتن از آن است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Steve Kerr سرمربی گلدن استیت:استفن کری در بهترین شرایط روحی و فیزیکی خود است