Udonis Haslem و تیم میامی هیت بر سر قراردادی یک ساله به توافق رسیدند

بنابه گزارشات میامی هیت مطمئن خیال خود را از بابت بازی کردن Udonis Haslem در تیم میامی هیت  در ۱۶ امین فصل او راحت کرده اند.

بنا به گزارشات رسیده از منابع خبری متعدد معتبر  تیم هیت و Haslem  بر سر قراردادی یک ساله با حداقل مبلغ قرار داد به توافق رسیده اند.

در اواسط ماه گذشته میلادی Pat Riley رییس تیم میامی هیت اعلام کرده بود که تیم و Haslem در مسیر رسیدن به یک توافق قرار دارند.

نقش Haslem در تیم میامی هیت در سه فصل گذشته به تدریج کمرنگ شده و در فصل ۱۸-۲۰۱۷ او بدترین رکورد در دوران حرفه ای خود را با میانگین ۵٫۱ دقیقه بازی ،۰٫۶ امتیاز،۰٫۷ ریباند و درصد شوت منجر به گل ۲۰ درصد به دست آورد.

این بازیکن در سال ۲۰۰۲ یک سال از دوران حرفه ای خود را در فرانسه گذراند و در سال ۲۰۰۳ به عنوان بازیکن آزاد به تیم هیت پیوست.او بیشترین تعداد ریباند را در تاریخ تیم میامی هیت با ۵۷۱۱ ریباند دارد.او همچنین در ۸۴۴ فصل عادی-۳۳ عدد کمتر از Wade حضور یافته است.او رتبه هفتم در کسب بیشترین امتیاز در تاریخ تیم میامی هیت را دارد(۶۴۸۶ امتیاز).

Haslem بدون در نظر گرفتن بازیکنانی که در کمپ های تمرینی در اختیار گرفته شده اند و در نهایت در بازی های فصل عادی و پلی آف تیم حضور پیدا نکردند با ۱۲۶ بازیکن مختلف در تیم میامی هم تیمی شده است.برگشت او برای فصل ۱۶ ام در این تیم به این معنی است که او در نصف بیشتر تاریخچه این تیم حضور داشته است. از تاسیس  تیم هیت قبل از در اختیار گرفتن این بازیکن در سال ۲۰۰۳ تنها ۱۵ فصل گذشته بود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Udonis Haslem و تیم میامی هیت بر سر قراردادی یک ساله به توافق رسیدند