بازیکن تیم کلیولند کاوالیرز JR Smith به دنبال جابه جایی

بازیکن پست دو تیم کلیولند کاوالیرز JR Smith که این فصل به صورت نا منظم بازی کرده است،بنا به گزارشات به دنبال رفتن از تیم کلیولند کاوالیرز است.

بنا به گزارش خبرنگاران، Smith هنوز قصد خود را به صورت واضح به دفتر مدیریتی تیم کلیولند کاوالیرز اعلام نکرده است.این بازیکن که ۱۴ امین سال خود را در ان بی ای سپری می کند در حال حاضر میانگین ۲٫۵ امتیاز در بازی را دارد که این کمترین میانگین در تاریخ حرفه این بازیکن است،البته این در حالی است که او در هر بازی به طور میانگین ۱۲ دقیقه بازی میکند.او در بازی آغازین این تیم در مقابل تیم تورنتو رپترز بازی نکرد و همچنین در برد تیم در روز چهارشنبه در مقابل تیم آتلانتا هاوکس نیز بازی نکرد.

تیم کلیولند کاوالیرز این فصل در یک وضعیت تحول قرار دارند و اخیرا سرمربی تیم Tyronn Lue را پس از آغاز ۶-۰ این تیم اخراج کرده اند.بنا به گزارشات رسیده Smith اخیرا مطلع شده که قرار است از ترکیب اصلی تیم خارج شده و دیگر هیچ تضمینی در باره زمان حضور او در زمین بازی وجود نخواهد داشت.

گزارشگر ESPN در توئیتی اعلام کرد که از JR Smith پرسیده شده که آیا به دنبال ترید شدن از تیم کلیولند کاوالیرز است؟ که او در پاسخ گفته است “بله”.همچین صحبت هایی ممکن است باعث شود تا ان بی ای این موضوع را بررسی کرده و در صورت نیاز به علت اعلام عمومی درخواست ترید باعث جریمه شدن او شود.

فصل گذشته ، توئیت Eric Bledsoe (زمانی که هنوز در تیم Phoenix Suns  بود) که در آن اعلام کرده بود “نمیخواهم اینجا باشم” باعث جریمه ده هزار دلاری او شد.

Smith یکی از آخرین بازیکنانی بود که تمرین امروز تیم را ترک کند و به خبرنگاران گفت که سخت است که بیایی و در این شرایط با یک روحیه ی مثبت کار کنی.

خوشبختانه من تجربه بازی با گروه فوق العاده ای از مردم،بازیکنان سابق،بازیکنان کنونی و سرمربیان سابق رو داشتم که به من کمک کردند که از این پروسه عبور کنم.اما در نهایت نمیتوانم هم تیمی هایم رو مقصر بدونم.به غیر از اینکه چقدر سخت است که اینجا بیایی و لباس تیم کلیولند را بپوشی.نمیتوانم این کار رو با هم تیمی هایم بکنم،نمیتوانم این کار را با طرفداران بکنم.

Smith  به خبرنگاران گفت که سخت ترین بخش این تجربه زمانی است که شانس بازی مجدد در تیم را نداشته باشی که باعث شده تا من این درخواست ترید را بدهم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • بازیکن تیم کلیولند کاوالیرز JR Smith به دنبال جابه جایی