دریماند گرین با عملکرد خارق العاده خود گلدن استیت را به سمت نتیجه ۰-۳ در فینال کنفرانس صعود می دهد.

دریماند گرین بامداد یکشنبه تمامی ماموریت های خود برای شکست دادن تیم پورتلند و کسب پیروزی تیم گلدن استیت انجام داد.این لیست ماموریت هایی است که او انجام داد:دریبلینگ،تنظیم سرعت بازی،نجات دهنده توپ،شوتر،مدیریت و کارگردانی تیم،بلاک شوت،اعلام شوت و موردی که به احتمال زیاد از دید اکثر مردم مخفی مانده،نقش روانشناسی او بر روی تیم.

او هنگامی که تیم گلدن استیت در بازیی که در نهایت با پیروزی ۹۹-۱۱۰ آن ها به پایان رسید در هنگامی که با ۱۸ اختلاف عقب بودند Jordan Bell یک اسلم دانکی که میتوانست روند بازی را به نفع گلدن استیت تغییر دهد را از دست داد.چند ثانیه ای بعد هنگامی که تایم اوت گرفته شد Draymond Green به سمت Bell رفته و به او گفت که همه ی بازیکن ها اسلم دانک هایی را خراب می کنند و نباید خودش را به این بابت سرزنش کند و حواسش را به بازی جمع کند زیرا او مجددا فرصتی برای اسلم دانک کسب خواهد کرد.

Bell این موقعیت دوم را تنها چند دقیقه بعد کسب کرد،او اینبار با خشونت تمام اسلم دانک را به حلقه کوبید و لرزش آن در تمامی سالن پیچید.میتوانیم از نقش دریماند گرین در دادن روحیه انجام چنین دانکی به Jordan Bell قدردانی کنیم.

Draymond Green در نهایت بازی را با یک تریپل دابل که شامل ۲۰ امتیاز،۱۳ ریباند و بیشترین تعداد اسیست او در پلی آف یعنی عدد ۱۲ اسیست به پایان رساند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • دریماند گرین با عملکرد خارق العاده خود گلدن استیت را به سمت نتیجه ۰-۳ در فینال کنفرانس صعود می دهد.