دفاع Iguodala پیروزی تیم گلدن استیت در بازی دوم را تضمین کرد.

درلحظات آخر بازی بامداد گذشته در حالی که چهار ثانیه از پایان بازی مانده بود Andre Iguodala شوت Damian Lillard را بلاک کرد.بنا به نظر Lillard تیم واریرز در این لحظه حساس دفاع خوبی از خود نشان دادند تا پیروزی در بازی دوم را نیز کسب کنند ،اما او همچنین معتقد بود که Iguodala با او تماس داشته و بر روی او خطا کرده است.

تیم پورتلند تریل بلیزرز در حالیکه ۱:۰۳ از بازی مانده بود به لطف سه امتیازی Seth Curry با نتیجه ۱۱۰-۱۱۱ جلو بودند. از این نقطه به بعد مجددا با یک alley-oop به Kevon Looney  تیم گلدن استیت نتیجه را به دست گرفتند و در حالیکه ۱۲ ثانیه از بازی مانده بود یک لی آپ از سوی Draymond Green نتیجه را ۱۱۱-۱۱۴ به نفع گلدن استیت رساند.در این زمان تیم بلیزرز فرصت یک شوت نهایی را داشتند در حالیکه تیم این مسئولیت را بر عهده Lillard گذاشتند.

او در وینگ چپ زمین از Iguodala جدا شد تا یک سه امتیازی پرتاب کند اما Igoudala توپ را با دست راست خود در حالیکه Lillard اقدام به پرتاب کرد دور کرد.Iguodala پس از توپ ربایی توپ را به استفن کری پاس داد و او نیز پس از یک دریبل شوت را از وسط زمین به سمت حلقه بلیزرز پرتاب کرد که پرتاب او ناموفق بود.

تیم بلیزرز در نیمه بازی با نتیجه ۵۰-۶۵ جلو بودند و موفق به کسب ۱۸ امتیاز از ۱۰ ترن آور تیم گلدن استیت شده بودند.اما تیم پورتلند در اواخر بازی عملکرد ضعیفی از خود نشان داد.آن ها در حالیکه بیش از چهار دقیقه به پایان بازی مانده بود ۸ تا از ۹ شوت خود را از دست دادند.Green بازیکن تیم گلدن استیت در اواخر بازی به طور ویژه برای گلدن استیت دردسر ساز بود.او در این چهار دقیقه پایانی بازی سه اسیست حیاتی داشت.Green در نهایت بازی را با ۱۶ امتیاز،۱۰ ریباند،۷ اسیست و ۵ بلاک علارقم تعداد خطاهای زیاد خود به پایان رساند.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • دفاع Iguodala پیروزی تیم گلدن استیت در بازی دوم را تضمین کرد.