پیروزی گلدن استیت در بازی اول فینال کنفرانس غرب

سرنوشت کنفرانس غرب کاملا وابسته به عملکرد ستاره هایی همچون Damian Lillard و Stephen Curry است.نتیجه بازی اول با این حال کاملا یک طرفه بود و با نتیجه ۹۴-۱۱۶ به نفع تیم گلدن استیت به پایان رسید.

Lillard در این بازی حداقل از لحاظ فیزیکی کاملا خسته به نظر می رسید،او ۸ تا از ۱۲ تا شوت خود را از دست داد،او هفت ترن آور داشت و در یک اتفاق نادر او بازیکن تاثیر گذاری برای تیم پورتلند در یک بازی نبود.او در مجموع دو بازی گذشته تنها ۷ تا از ۲۹ اقدام خود را تبدیل به امتیاز کرده است.با این حال Curry عملکرد بی نظیری از خود داشت و با ۳۶ امتیازی که گرفت تمامی شانس های پورتلند برای پیروزی در این بازی را از آن ها گرفت.

تیم واریرز کاملا از کارهایی که Lillard در گذشته با تیم آن ها کرده آگاهند،او موفق به کسب بیشترین میانگین امتیازات خود در برابر تیم گلدن استیت شده (۲۷ امتیاز) و این به احتمال زیاد به تاریخچه این بازیکن در این شهر بر میگردد.

او در تیم های St. Joseph Notre Dame در آلامیدا و Oakland High بازی کرده است.تعداد زیادی از طرفداران لباس تیم پورتلند را به تن داشتند و با این کار حمایت خود را از این بازیکن نشان میدادند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • پیروزی گلدن استیت در بازی اول فینال کنفرانس غرب