پیروزی گلدن استیت در برابر کلیولند در بازی دوم فینال ان بی ای

امروز در این بازی هیچ خبری از تصمیمات چندان سوال بر انگیزی از طرف داوران و همچنین اقدامات عجیب بازیکنان نبود و بازیکنان کلیولند به سادگی توسط استفن کری و تیم گلدن استیت واریرز در یک کوارتر چهارم بسیار طوفانی با نتیجه ۱۰۳-۱۲۲ مغلوب شدند.

کری عملکرد بسیار فوق العاده ای داشت،او موفق شد با عملکردی رکورد شکن در فینال ان بی ای ۹ سه امتیازی موفق داشت و موفق به کسب ۳۳ امتیاز شد. کری همچنین موفق به کسب ۸ اسیست و ۷ ریباند شد.

ولی برخلاف لبران جیمز که در اکثر اوقات به تنهایی تیم را مدیریت می کرد کری کمک هایی از جانب تمامی بازیکن های تیم خود داشت،Kevin Durant موفق به کسب ۲۶ امتیاز،Klay Thompson موفق به کسب ۲۰ امتیاز و استارتر عجیب این بازی Javale McGee موفق به کسب ۱۲ امتیاز شد.

کلیولند هر کاری که از دستش بر می آمد را برای کند کردن امتیاز گیری بازیکنان گلدن استیت در سه کوارتر اول بازی انجام داد ، سرمربی آنها Tyronn Lue با تعدادی تایم اوت های هوشمندانه سعی کرد جلوی این اتفاق را بگیرد و همچنین لبران جیمز هم سعی کرد با بازیکنان گلدن استیت که روز خوبی از لحاظ امتیاز گیری داشتند مقابله کند.

اما بعد از اینکه بازی به کوارتر چهارم خود رسید در حالیکه هنوز بازی کمی رقابتی بود،کری تمامی شانس های کلیولند را برای پیروزی با عملکرد درخشان خود که موفق به کسب پنج سه امتیازی شد به پایان رساند.تاثیر کری در حدی انفجاری بود که کلیولند بازیکنان اصلی خود را در حالیکه که بیش از ۴ امتیاز از بازی مانده بود از زمین خارج کرد.

کری در مصاحبه ی بعد از بازی در مورد رکورد شکنی بیشترین تعداد سه امتیازی موفق در یک بازی فینال که پیش از این در دسترس Ray Allen در فینال سال ۲۰۱۰ بود گفت:”این اتفاق واقعا معنای زیادی برای من دارد،من در طول دوران حرفه ای خود بسیار خوش بخت بوده ام،Reggie Miller و Ray Allen دو تا از نامهایی هستند که همیشه در بالای تمامی لیست های بهترین سه امتیازی زن ها ظاهر خواهد شد،بنابراین اگر اسم تو در کنار این اسامی ذکر شود واقعا ویژه است.

در پایان توجه شما را به تماشای ویدئو هایلایت های بازی دعوت می کنم:

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *