چگونه رپترز موفق به پیروزی در بازی سوم فینال شدند

Steve Kerr سرمربی تیم گلدن استیت قبل از بازی سوم تصمیم گرفت تا برای جنبه احتیاط اجازه بازی را به Klay Thompson به علت کبودی همسترینگ چپ نداد.

تیم گلدن استیت پیش از این نیز Kevin Durant و Kevon Looney را نیز در اختیار نداشتند و حالا نیز Klay Thompson به این لیست اضافه شد.با این حال تیم گلدن استیت نیز ابر قدرتی هستند که به دنبال کسب چهارمین قهرمانی خود در پنج فصل اخیر هستند.

تیم Toronto Raptors نهایت بهره را از عدم حضور بازیکنان مصدوم تیم گلدن استیت برده و از تمامی اقدامات Stephen Curry بر علیه آنها در یک پیروزی با نتیجه ۱۰۹-۱۲۳ جان سالم به در بردند.تیم رپترز که حالا با نتیجه ۱-۲ در یک سری بهترین تیم از هفت بازی جلو هستند تنها دو پیروزی تا کسب اولین پیروزی خود فاصله دارند.بازی چهارم فینال بامداد روز شنبه در خانه تیم گلدن استیت و سالن Oracle Arena خواهد بود.

Kawhi Leonard با ۳۰ امتیاز موفق به کسب بیشترین امتیاز در بین بازیکنان تیم تورنتو شد.Kyle Lowry بازی را با ۲۳ امتیاز و ۹ اسیست به پایان رساند.Danny Green نیز ۶ تا از ۱۰ پرتاب سه امتیازی خود را تبدیل به امتیاز کرد تا بازی را با ۱۸ امتیاز به پایان برساند.

در غیاب Thompson و Durant،استفن کری با شکستن رکورد بیشترین امتیاز خود در پلی آف و با ۴۷ امتیاز سعی کرد جلوی شکست تیم خود را بگیرد اما تلاش های او کافی نبود.او همچنین هشت ریباند و هفت اسیست نیز داشت.

Draymond Green هم ۱۷ امتیاز برای این تیم کالیفرنیایی گرفت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
  • خانه
  • اخبار
  • چگونه رپترز موفق به پیروزی در بازی سوم فینال شدند