گلدن استیت واریرز برای پنجمین سال پیاپی به فینال ان بی ای صعود کردند.

گلدن با به اصطلاح سوئیپ یا جارو کردن تیم پورتلند بلیزرز در بازی چهارم با نتیجه ۱۱۷-۱۱۹ در وقت اضافه و در کل با نتیجه ۰-۴ در فینال کنفرانس غرب ان بی ای برای پنجمین سال پیاپی به فینال ان بی ای صعود کردند.

آن ها با رفتن به فینال برای پنجمین سال پیاپی به رکورد تیم Boston Celtics سال ۱۹۶۰ میرسند و همچنین موفق به گذر از رکورد LeBron James در تیم میامی هیت (۱۴-۲۰۱۱) و کلیولند کاوالیرز (۱۸-۲۰۱۵) به همراه Larry Bird در Boston Celtics در سال های ۸۷-۱۹۸۴ و دوران اوج لس آنجلس لیکرز در سالهای ۸۵-۱۹۸۲ می شوند.

این پیروزی همچنین دومین بار در سه سال گذشته بود که آن ها توانستند در فینال کنفرانس تیمی را با نتیجه ۰-۴ شکست دهند و رکورد تیم هایی که موفق به کسب رکورد ۰-۳ در یک سری شده اند را به ۰-۱۳۶ رساند.آن ها تنها تیم در ۲۰ پلی آف گذشته بوده اند که موفق به کسب پیروزی در سه بازی متعدد هنگامی که با پانزده اختلاف عقب بوده اند شده اند.

علاوه بر این استفن کری موفق به کسب رکورد بیشترین امتیاز یک بازیکن در سریی که با نتیجه ۰-۴ به پایان می رسد با ۱۳۶ امتیاز شد و رکورد سال ۲۰۰۲ Shaquille O’Neal را با یک اختلاف شکست.

آن ها همچنین تبدیل به ششمین تیم در بین چهار لیگ ورزشی محبوب آمریکای شمالی می شوند که برای حداقل پنج بار در فینال حاضر شوند. آن ها به تیم های Montreal Canadiens و New York Islanders لیگ NHL، تیم Cleveland Browns لیگ NFL ،تیم New York Yankees لیگ MLB و Boston Celtics ان بی ای پیوستند.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • گلدن استیت واریرز برای پنجمین سال پیاپی به فینال ان بی ای صعود کردند.