Luol Deng و تیم Minnesota Timberwolves بر سر قرارداد به توافق رسیدند

Luol Deng و تیم Minnesota Timberwolves بر سر قراردادی یکساله به توافق رسیدند.

قرار داد Deng در یک سپتامبر به پایان رسید و به بازیکن آزاد تبدیل شد.بنا به گزارشات رسیده ارزش قرار داد Luol Deng و تیم Minnesota Timberwolves به ارزش ۲٫۴ میلیون دلار است.

Deng در فصل اول خود با تیم لس آنجلس لیکرز در ۵۶ بازی حاضر شد اما در فصل گذشته تحت مدیریت Magic Johnson و Rob Pelinka تنها در یک بازی حاضر شد.

با اینکه این بازیکن که ۱۴ سال سابقه حضور در ان بی ای را دارد در فصل گذشته بیشترین حقوق را در بین تمامی بازیکن های تیم لیکرز داشت اما عملا عضوی از تیم نبود.او تنها در بازی آغازین فصل حضور داشت و پس از آن از ترکیب اصلی خارج شده و در نهایت برای مدتی طولانی از تیم لیکرز دور شد. او در طی تنها بازیی که در فصل گذشته انجام داد موفق به کسب دو امتیاز در ۱۳ دقیقه شد.در فصل ۱۷-۲۰۱۶ او در ۵۶ بازی حضور داشت و موفق به کسب میانگین ۷٫۶ امتیاز،۵٫۳ ریباند و ۱٫۳ اسیست در میانگین ۲۶٫۵ دقیقه بازی شد.

بهترین سال های Deng زمانی بود که او در تیم شیکاگو بولز تحت مربیگری Tom Thibodeau که الان مربی تیم مینسوتا تیمبروولوز است بود. مینسوتا همین الان تعدادی از بازیکنان دوران مربیگری Thibodeau در شیکاگو بولز مانند Jimmy Butler،Derrick Rose و بازیکن فووروارد Taj Gibson را در اختیار دارد.Deng از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ را در تیم شیکاگو بولز قبل از ترید شدن به تیم Cleveland Cavaliers بازی کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Luol Deng و تیم Minnesota Timberwolves بر سر قرارداد به توافق رسیدند