Minnesota Timberwolves علاقمند به بستن قرار داد با Luol Deng

تیم مینسوتا تیمبروولوز شاید به زودی قرار دادی با آل استار سابق Luol Deng ببندد.

بنابه گزارش های رسیده از New York Times تیم مینسوتا تیمبروولوز به دنبال عقد قرار داد با بازیکنی که ۱۴ سال سابقه حضور در ان بی را دارد است.بنابه گزارشات این تیم به دنبال عقد قرار داد با Deng است که چند روز پیش تبدیل به بازیکن آزاد شد.بنا به گزارشات تیم مینسوتا و Deng ملاقاتی در هفته آینده در رابطه با قرار داد احتمالی خواهند داشت.

هفته گذشته تیم لس آنجلس لیکرز قرار داد Deng را تنها پس از دو سال از عقد قرار دادی چهارساله با مبلغ ۷۲ میلیون دلار لغو کرد.

با اینکه این بازیکن که ۱۴ سال سابقه حضور در ان بی ای را دارد در فصل گذشته بیشترین حقوق را در بین تمامی بازیکن های تیم لیکرز داشت اما عملا عضوی از تیم نبود.او تنها در بازی آغازین فصل حضور داشت و پس از آن از ترکیب اصلی خارج شده و در نهایت برای مدتی طولانی از تیم لیکرز دور شد. او در طی تنها بازیی که در فصل گذشته انجام داد موفق به کسب دو امتیاز در ۱۳ دقیقه شد.در فصل ۱۷-۲۰۱۶ او در ۵۶ بازی حضور داشت و موفق به کسب میانگین ۷٫۶ امتیاز،۵٫۳ ریباند و ۱٫۳ اسیست در میانگین ۲۶٫۵ دقیقه بازی شد.

بهترین سال های Deng زمانی بود که او در تیم شیکاگو بولز تحت مربیگری Tom Thibodeau که الان مربی تیم مینسوتا تیمبروولوز است بود. مینسوتا همین الان تعدادی از بازیکنان دوران مربیگری Thibodeau در شیکاگو بولز مانند Jimmy Butler،Derrick Rose و بازیکن فووروارد Taj Gibson را در اختیار دارد.Deng از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ را در تیم شیکاگو بولز قبل از ترید شدن به تیم Cleveland Cavaliers بازی کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • Minnesota Timberwolves علاقمند به بستن قرار داد با Luol Deng